Slovnaft představuje nové čipsy a energetické nápoje vlastní značky

V nabídce servisních stanic Slovnaft na celém Slovensku přibyly dvě novinky: energetický nápoj Jim a bramborové chipsy Crunch&Go. Osvěžující energetický nápoj Jim s ovocnou příchutí se prodává v základní verzi CLASSIC, a také ve verzi ZERO bez sladidel a přidaného cukru. Druhou novinkou jsou bramborové chipsy Crunch&Go ve čtyřech různých příchutích – slané, paprikové, smetanové s cibulkou a light se sníženým obsahem tuku. Novinky privátní značky uvedla na trh Skupina MOL, jejíž je Slovnaft součástí, a naleznete je tak na přibližně na 2000 čerpacích stanicích v 9 zemích střední a východní Evropy.

V souladu se svojí dlouhodobou strategií začala společnost Slovnaft výrazně měnit svůj maloobchodní model. Síť tradičních čerpacích stanic se tak postupně transformuje na síť obchodů s bohatou nabídkou. Cílem je pochopit potřeby zákazníka a hledat způsoby, jak je naplňovat. Inspirovaný úspěchem konceptu kaváren Fresh Corner uvedl Slovnaft v roce 2021 na trh svůj první produkt vlastní značky, zrnkovou kávu Fresh Corner, po které letos následovalo mléko vlastní značky Fresh Corner. Zákazníci si tak mohou vychutnat zážitek z kávy Fresh Corner, kterou znají ze servisních stanic, iv pohodlí domova. Uvedením energetického nápoje Jim a chipsů Crunch&Go Slovnaft a Skupina MOL dále diverzifikuje svůj vlastní značkový sortiment, čímž se odlišuje od svých konkurentů.

„Naše nejnovější produkty privátních značek byly vyvinuty tak, aby vyhovovaly potřebám zákazníků a držely krok s trendy na trhu. Naše průzkumy ukazují, že lidé již při výběru produktů privátních značek nedělají kompromisy v kvalitě, a proto začínáme se sortimentem klasické řady, přičemž zohledňujeme potřebu vysoké kvality a snahu o zdravý životní styl. Jsem přesvědčena, že novinky Crunch&Go a Jim osloví naše zákazníky a zákaznice,“ řekla Timea Reicher, ředitelka Maloobchodu společnosti SLOVNAFT, a.s.

Plechovka energetického nápoje privátní značky Jim má sílu šálku espressa a obsahuje 5 vitamínů skupiny B – B2, B3, B5, B6 a B12 – pro snížení únavy a vyčerpání. Neobsahuje žádné konzervační látky a verze ZERO je bez cukru a aspartamu. Hliníkový obal je 100% recyklovatelný.

Čipsy Crunch&Go jsou vyrobeny z kvalitních brambor odrůdy Székely as pomocí nejnovější technologie jsou vymačkané do dokonale křupavého čipsu ve tvaru vlnky. Zvláštností v případě slaných a mírně slaných bramborových lupínků je použití krystalické soli ze známého solného dolu Parajd v rumunské Transylvánii. V hloubce dolu se sůl nachází více než 20 milionů let a obsahuje 84 různých minerálů.

Latest articles

Similar articles

Subscribe to our newsletter

Instagram